ثبت نام

ورود

رمز عبور را فراموش کرده اید

رمز را فراموش کردید ؟ لطفا ایمیل را وارد کنید تا لینک تغییر پسورد به ایمیل شما ارسال شود

شما باید وارد شوید تا بتوانید سوال خود را مطرح کنید.

مراحل آموزش قفل تلگرام به زبان ساده

مراحل آموزش قفل تلگرام به زبان ساده
5/5 - (1 امتیاز)

تلگرام جدید به شما این امکان را می دهد تا بتوانید برای این پیام رسان یک رمز عبور تعیین کنید.

مراحل آموزش قفل تلگرام به شما کمک می کند تا بتوانید برای تلگرام در سیستم عامل های متفاوت قفل بگذارید که فعال کردن آن  فعال کردن قابلیتpasscode lock بسیار آسان می باشد  شما می توانید با دنبال کردن آموزش قفل کردن این برنامه کاربردی به به راحتی برای گروه ها و گفتگو های شخصی خود رمز عبور تعیین نمایید.

در صورتی که به دنبال بالا بردن ممبر خود به صورت هدفمند هستید میتوانید با خرید ممبر تلگرام واقعی در کمترین زمان ممبر های خود را هزاران هزار کنید.

در این مقاله ما قصد داریم مراحل آموزش قفل تلگرام را برای شما بازگو نماییم تا با مراحل ساده مسنجر خود را ایمن کنید.

آموزش قفل گذاشتن روی تلگرام

اگر شما نگران پیام های شخصی خود در برنامه کاربردی تلگرام می باشید و می خواهید از نظر امنیت تلگرام خود را ایمن کنید از طریق آموزش قفل تلگرام می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

شما با استفاده از این قابلیت می توانید برای برنامه خود یکی رمز عبور قابل اطمینان تعیین نمایید که اگر کسی قصد استفاده از تلگرام شما را داشته باشد باید در ابتدا از مرحله ورود به این برنامه گذر کند.

قفل تلگرام یا   قابلیت رمز گذاشتن در برنامه کاربردی تلگرام در سیستم عامل ها متفاوت می باشد اما در این مرحله آماده سازی قفل تلگرام را در سیستم عامل های مختلف را بیان میکنیم امنیت تلگرام اولویت اصلی کاربران این پیام رسان می باشد..

شما می توانید برای قفل اکانت تلگرام خود در سیستم عامل اندروید از روش های متفاوتی استفاده نمایید اما بهتر است شما بدانید که تلگرام بعد از مدت معینی برنامه را قفل میکند.

شما میتوانید برای برنامه تلگرام رمز عبور قابل اطمینانی تعیین نمایید برای رمز عبور میتوانید از حروف انگلیسی و فارسی و اعداد نیز استفاده نمایید.

.روش اول قفل تلگرام در سیستم عامل اندرویددر قدم اول شما باید وارد برنامه کاربردی تلگرام شوید و به قسمت تنظیماتsetting مراجعه نمایید.

. بعد از اینکه به قسمت تنظیمات وارد شدید باید گزینهPrivacy &security که به معنای حریم خصوصی امنیت می باشد وارد شوید و گزینه passcode lock را انتخاب نمایید. شما در مرحله سوم باید تیک فعال سازی رمز عبور را انتخاب کرده تا منو مربوط به تنظیمات رمز برای شما باز شود.

آموزش قفل گذاشتن روی تلگرام

۰در این مرحله شما باید رمز عبور خود را انتخاب کرده و سعی کنید رمزی تشکیل شده از حروف اعداد را برای خود انتخاب نمایید و بار دیگر رمز ورود را وارد کنید تا تاییده دو مرحله ای را به پایان برسانید.

در این مرحله آموزش قفل کردن برنامه تلگرام شما به پایان می رسد. برنامه تلگرام شما دارای قفل امنیت می باشد و بعد از ورود به صفحه گفتگوی میتوان قفلی را که در قسمت بالایی سمت راست قرار دارد مشاهده نمایید و در هنگام خروج از برنامه تلگرام آن را لمس کنید تا تلگرام شما به طور کامل گفت و ایمن شود.

قفل کردن تلگرام در سیستم عامل های اندروید

۱_در مرحله اول شما باید وارد اپلیکیشن کاربردی تلگرام شوید و به قسمت سیتینگ سر بزنید.

۲_بعد از اینکه به قسمت تنظیمات وارد شدید Privacy &security انتخاب کرده و وارد آن شوید.

۳_در مرحله سوم شما باید گزینهverification Two_step پلان انتخاب نمایید در مرحله تایید دو مرحله ای که باید گذرواژه که مد نظر خود را وارد کنید.

قفل کردن تلگرام در سیستم عامل های اندروید

 

 

۴_بعد از اینکه شماره رمز عبور مورد نظر خود را وارد کردید باید قسمت یادآوری پسورد را وارد کنید برخی از کاربران برای این که رمز عبور خود را فراموش نکنند از این مرحله یک اسکرین شات میگیرند.

مراحل قفل کردن سیستم عامل اندروید با تاچ آیدی

در برخی از گوشی های که پیشرفته میباشند سیستم امنیت از ورود پسورد بهtouch id تغییر یافته از بین گزینه به منظور استفاده از سیستم اثر انگشت برای امنیت میباشد که شما میتوانید برای قفل کردن تلگرام خود از این سیستم اثر انگشت استفاده کنید تا امنیت برنامه خود را بالاتر ببرید بهتر است بدانید که این سیستم تنها در گوشیهای همراهی فعال می باشد که از سیستم اثر انگشت استفاده می کنند.

مراحل قفل کردن سیستم عامل اندروید با تاچ آیدی

اگر شما در صورتی رمز عبور خود را فراموش کردید می توانید با استفاده از ایمیلی که در گوشی های همراه خود دارید به اکانت تلگرام دسترسی پیدا کنید و رمز عبور خود را تغییر دهید در غیر این صورت با فراموش کردن پسورد خود اکانت تلگرام  شما قفل میشود و شما دیگر نمی توانید از این اکانت استفاده کنید.

نحوه ی قفل کردن اکانت تلگرام برای سیستم عامل ویندوز

بسیاری از افراد هستند که برنامه تلگرام را روی رایانه خود نصب می‌کنند و بعد از نصب این برنامه به دنبال امنیت بیشتر آن می باشد برای فعال کردن رمز عبور تلگرام در سیستم عامل ویندوز باید مراحلی را پشت سر بگذارند که ما در این قسمت به بررسی و شرح این مراحل برای شما خوانندگان می پردازیم:

۱_در مرحله اول شما باید وارد قسمت تنظیمات شوید و گزینهAdvanced را در این مرحله انتخاب نمایید.

۲_در مرحله دوم شما باید گزینه ایTrun on loca passcode را لمس کرده و رمز عبور خود را در کادر مورد نظر را وارد نمایید.

نحوه ی قفل کردن اکانت تلگرام برای سیستم عامل ویندوز

 

نحوه ی قفل کردن اکانت تلگرام برای سیستم عامل ویندوز 2

۳_در مرحله سوم شما گزینه save را انتخاب کرده و بعد از انجام مراحل نامبرده رمز عبور تلگرام برای شما فعال میشود.

اگر می‌خواهید رمز عبور خود را در سیستم عامل ویندوز غیرفعال نمایید می توانید وارد قسمت تنظیمات و گزینه پیشرفته را لمس کنید و با استفاده از گزینه turn off قفل اکانت خود را غیر فعال نمایید.

چگونگی قفل کردن اکانت تلگرام برای سیستم عامل آی او اس

 • شما در مرحله اول همانند سیستم های دیگر باید وارد قسمت تنظیمات جدید و گزینه privacy & security را لمس نمایید.
 • بعد از ورود به قسمت حریم خصوصی و امنیت شما باید گزینهpasscode &touch را لمس نمایید.
 • اگر گوشی همراه شما دارای تاچ آیدی باشد می تواند رمز عبور خود را با اثر انگشت فعال کنید در غیر این صورت در سیستم عامل آی او اس شما برای رمز عبور خود باید از اعداد استفاده نمایید.
 • بعد از اینکه رمز عبور خود را وارد کردید باید یادآوری رمز را نیز انجام دهید.
 • بعد از انجام مراحل ذکر شده تلگرام شما دارای رمز عبور می شود و شما وارد صفحه تنظیمات پسورد میشوید. در این قسمت می توانید گزینهauto_lock که به معنای قفل خودکار می باشد تا بر روی ساعت مورد نظر خود بگذارید تا طبق ساعت مشخص شده برنامه شما قفل شود.
 • اگر می خواهید برنامه تلگرام شما با اثر انگشت باز شود شما در این صورت باید گزینه unlock vith touch id که به منظور باز کردن قفل همراه اثر انگشت باشد را انتخاب نمایید.
 • شما می توانید در صورت تغییر و یا غیر فعال کردن قفل تلگرام از گزینهchange passcode و turn passcode off را انتخاب نمایید.

چگونگی قفل کردن اکانت تلگرام برای سیستم عامل آی او اس

آموزش قفل تلگرام برای سیستم های عامل آی او اس به شما این امکان را می‌دهد تا به طور کامل شما بتوانید از تلگرام خود محافظت کنید.

نحوه ی استفاده کردن از Two_step verification برای سیستم عامل Ios

در قسمت آموزشگاه فلفل تلگرام برای سیستم های عامل اندروید مراحل استفاده از قسمتTwo_step verification را برای شما توضیح داده بود برای سیستم های عامل ios نیز می توانید از گزینه تایید دو مرحله ای استفاده کنید تا امنیت بیشتری را برای برنامه تلگرام خود تجربه نمایید استفاده از این گزینه برای به دست آوردن امنیت بیشتر می باشد به همین دلیل توصیه می‌شود با انجام مراحل نام برده شده تایید دو مرحله ای را فعال نمایید.

نحوه ی استفاده کردن از Two_step verification برای سیستم عامل Ios

 

نحوه ی استفاده کردن از Two_step verification برای سیستم عامل Ios 2

 

نحوه ی استفاده کردن از Two_step verification برای سیستم عامل Ios 3

نحوه غیر فعال کردن قفل تلگرام

شما باید برای غیر فعال کردن تمامی قفل های تلگرام به قسمت passcode  مراجعه کرده و گزینه ی  turn off را لمس نمایید.

نحوه غیر فعال کردن قفل تلگرام

نحوه غیر فعال کردن قفل تلگرام 2

مراحل قفل کردن گفتگوهای خصوصی در تلگرام

قابلیت قفل کردن پی وی و گروه‌ها در نسخه اصلی برنامه کاربردی تلگرام وجود ندارد و برای داشتن این کار شما باید نسخه غیر رسمی تلگرام را بر روی گوشی های تلفن همراه خود نصب نمایید.برنامه موبوگرام یکی از  نسخه ‌های غیر رسمی تلگرامی باشد که دارای این قابلیت منحصر به فرد است مراحل آموزش قفل پی وی به شما کمک میکند که گفتگوهای خصوصی شما دارای گذرواژه قابل اطمینانی شود.

شما خوانندگان عزیز میتوانید تمامی کانال ها و یا گروه های خود را قفل کنید تا کسی جز شما به آنها دسترسی نداشته باشد و بسیاری از افراد به دلیل این قابلیت منحصر به فرد از برنامه موبوگرام استفاده می کنند.

موبوگرام دارای قابلیت های بسیاری است که از این قابلیت ها می توانیم به حالت روح حذف تیک دوم پیام ها و غیره اشاره داشته باشیم شما برای به دست آوردن قفل پی وی باید مراحل آموزش قفل تلگرام برای گفتگو را پشت سر بگذارید که ما در ادامه شما را با مراحل قفل کردن چت ها در نسخه غیر رسمی تلگرام آشنا می نماییم.

 • وارد قسمت MENU شوید و گزینه تنظیمات برنامه موبوگرام را انتخاب نمایید.
 • در مرحله دوم شما می توانید گزینه تنظیمات قفل گفتگو را انتخاب نمایید و فعالسازی کردن گفتگو را انتخاب کنید.
 • در مرحله سوم بعد از تایید پین کد شما می توانید برای تمامی گفتگو و کانال و گروههای خود این رمز مورد نظر را فعال نمایید.
 • برای فعال کردن رمز مورد نظر شما باید وارد گفتگوی مورد نظر خود شوید و سه نقطه سمت راست بالا را لمس نمایید.
 • در مرحله چهارم شما باید گزینه تنظیمات گفتگو را انتخاب نمایید و بعد قسمت قفل کردن گفتگو را فعال کنید.

 

بعد از انجام مراحل ذکر شده شما باید برای وارد شدن به گروه و یا چت خصوصی خودرمز عبور خود را وارد نمایید آموزش قفل تلگرام به شما این امکان را می‌دهد تا محیط پیام رسان خود را ایمن تر کنید.

 نحوه ی آموزش قفل تلگرام برای فوروارد پیام

بسیاری از افراد زمانی که پیام ها را ارسال می کنید و یا آنها را فوروارد می کنند مشکلاتی از قبیل مزاحمت برای آنها به وجود می‌آید که متاسفانه تا به امروز روشی برای جلوگیری از مشکلات رونمایی نشده است در حال حاضر شما می توانید با استفاده از روش های ساده فوروارد پیام های خود راHide نمایید.

شما میتوانید با استفاده از آموزش قفل تلگرام برای فروارد پیام ها می تواند قسمت اطلاعات پیام را خصوصی کنید تا کسی نتواند  با کلیک بر روی نام شخص وارد پیوی شود و به اطلاعات تلگرامی شما دسترسی پیدا کند که ما در این قسمت نحوه قفل فوروارد را برای شما توضیح میدهیم.

۱_در مرحله اول شما باید وارد قسمت تنظیمات جدید و گزینه ی privacy &security آیا انتخاب کنید.

۲_در مرحله دوم شما باید گزینه ایforwarded message را انتخاب کرده و بر روی آن کلیک نمایید.

۳_ در مرحله سوم لیستی  برای شما به نمایش گذاشته می شود تا شما تصمیم بگیرید چه کسی پیام های شما را ببیند.

۴_این لیست دارای سه گزینه می باشد که این گزینه ها my everybody, contacts,Nobody می باشد.

۵_شما باید گزینه مورد نظر خود را در این مرحله انتخاب نمایید تا دیگر کسی نام شما را در فورواردپیام ها  نبیند و از این طریق  نتواند شما را دنبال کند.

۶_در مرحله ششم شما می توانید اشخاصی را در این قسمت مشخص کنید تا پی وی شما را بصورت فوروارد نیز بتوانند دنبال کنند.

۷_برای اضافه کردن افراد مورد نظر خود به این روش شما باید گزینهadd exceptions را انتخاب کنید.

 نحوه ی آموزش قفل تلگرام برای فوروارد پیام

 نحوه ی آموزش قفل تلگرام برای فوروارد پیام 22

۸_در مرحله آخر شما می توانید اشخاص مورد نظر خود را وارد این لیست نمایید.

شما بهتر است برای دیده نشدن پیام های خود در هنگام ارسال پیام ها گزینه هیچ کس را انتخاب کنید. اگر شما مایل هستید  مخاطبین شما از ارسال پیامهای شما باخبر باشند می توانید گزینه مخاطبین من را انتخاب نمایید.

آشنایی با ربات HideltBot برای قفل پیام

برنامه تلگرام تمامی قابلیت های خود را با انجام روشهای ساده در اختیار شما قرار داده است برخی از مواقع شما به دنبال استفاده کردن از قابلیت های طراحی شده در این اپلیکیشن می باشید امکانات زیادی در برنامه تلگرام وجود دارد که توسط ربات های پیشرفته ای طراحی شده است که در ادامه به برخی از قابلیت های ربات در تلگرام می پردازیم و آنها را به شما شرح می دهیم:

 • اولین قابلیت ربات ارسال پیام های مخفی می باشد.
 • قابلیت دیگر این است که مانع از کپی شدن پیام ها در چت خصوصی است.
 • قابلیت مهم دیگری که توسط ربات ها انجام می شود این است که این ربات ها مانع از کپی شدن پیام ها در کانال و یا گروه های عمومی می شود.
 • قابلیت دیگر ربات ها این است که می توانند از فوروارد پیام ها به طور کامل جلوگیری نمایند.
 • جلوگیری از گرفتن اسکرین شات از پیام ها از دیگر قابلیت های ربات محسوب می شود.

تمامی قابلیت های نامبرده شده در قسمت بالا توسط ربات hide it bot انجام می شود.ما در این مقاله تمام سعی خود را می کنیم که مراحل آموزش قفل تلگرام در روشهای مختلف را برای شما توضیح دهیم.

hide it bot برای ارسال پیام مخفی

hide it bot برای ارسال پیام مخفی

ربات hide it bot جزوکاربردی ترین ربات های تلگرامی برای ارسال پیام های مخفی می باشد شما با ارسال پیام های مخفی می توانید از فوروارد شدن و یا اسکرین شات پیامهای خود به طور کامل جلوگیری نمایید این ربات دارای قابلیت های متفاوتی به نسبت دیگر ربات ها در برنامه کاربردی تلگرام می باشد برای استفاده از این ربات باید برای پیام های مخفی شما باید مراحلی را پشت سر بگذاریدکه این مراحل به شرح زیر می باشد:

۱_در مرحله اول شما باید وارد برنامه تلگرام چجوری باید در قسمت جستجو hide it bot را جستجو نمایید.

۲_در مرحله دوم شما بعد از وارد شدن به صفحه چت ربات گزینه استارت را لمس کنید.

۳_در مرحله سوم شما می توانید بلافاصله بعد از لمس گزینه شروع راهنمایی استفاده از ربات را مطالعه کنید.

۴_در مرحله چهارم شما باید برای ارسال پیام مخفی وارد صفحه گفتگوی مورد نظر خود بشوید و عبارت@hideltbot را تایپ کنید.

۵_بلافاصله بعد از تایپ عبارت بالا پیام خود را بنویسید.

۶_در مرحله ششم پنجره ای برای شما باز می‌شود این پنجره دو روش برای پنهان کردن پیام به شما معرفی می نماید.

۷_در این مرحله پیام های شما به شکل یک مکعب سیاه رنگ دیده می شود.

۸_این ربات کاربردی به شما اجازه می دهد که تعداد ۲۰۰ عدد پیام را به صورت پنهان برای شخص مورد نظر خود ارسال کنید.

۹_شما می‌توانید بخش دلخواهی از پیام های خود را پنهان کنید و مکعب سیاه رنگ را جابجا نمایید.

با روش ذکر شده در قسمت بالا اگر در صورتی کسی به تلگرام شما دسترسی پیدا کند نمی تواند پیام های شما را بخواند این ربات به شما اجازه می‌دهد تا ۲۰۰ پیام را به صورت متوالی ارسال کنید و همچنین از وارد شدن آن پیام ها جلوگیری نمایید برخی از منابع اعلام کردند که این ربات در سال جدید دچار تغییرات بسیار زیادی شده است و قابلیت های ویژه را نمایش میدهد.

معرفی ربات های ناشناس

بعضی از افراد به دلیل حفاظت از پیام خود به دنبال آموزش قفل تلگرام می‌باشند و روش های زیادی برای حفاظت از پیامهای ارسالی شما در تلگرام وجود دارد که با استفاده از این ربات ها امکان پذیر می باشد با استفاده از ربات های ناشناس شما می توانید از گفتگوهای خود محافظت کنید و هرگز کسی نتواند گفتگوهای شما را بخواند.

بعضی از افراد از ربات معروف ناشناس استفاده می کند این ربات ها دارای قابلیت های متفاوتی می باشد و به شما کمک می کند تا پیام های خود را به صورت ناشناس به مخاطب خود ارسال کنید که در این بخش به بررسی چند قابلیت مهم این روبات می پردازیم:

۱_اولین قابلیت این روبات مربوط به نشان دادن نام بعد از ارسال پیام می باشد.

۲_ایجاد سرگرمی برای ارتباط از قابلیت های مهم این ربات به حساب می آید.

۳_استفاده از این روبات امنیت پیام را بالاتر می برد.

۴_به وسیله این ربات شما می توانید گروه های ناشناس ای را ایجاد کنید.

۵_امکان ارسال اطلاعات بعد از فوروارد پیام های شما وجود دارد.

۶_قابلیت ارسال ویس با امکان تغییر صدا را برای شما ایجاد می کند.

۷_ارسال نامحدود پیام را برای شما فراهم می کند.

۸_امکان کسب درآمد از طریق این ربات برای شما امکان پذیر می باشد.

چگونگی پنهان کردن پیام ها در تلگرام

برنامه تلگرام یکی از ابزارهای اصلی برای ارتباط می باشد امروزه افراد زیادی از این برنامه برای سیستم های عامل متفاوتی استفاده می کنند در حال حاضر برنامه کاربردی تلگرام قابلیت‌های بسیار مهمی برای حفاظت از فضای خصوصی شما در نظر گرفته است که شما با آموزش قفل تلگرام می توانید برای برنامه پیام رسان خود یک رمز عبور قابل اطمینان را تعیین نمایید تا کسی نتواند وارد پیام رسان شما شود ربات های ناشناس به شما کمک می‌کند تا بدون اطلاعات شخصی به ارتباط خود دسترسی پیدا کنید.

در این قسمت ما قصد داریم نحوه پنهان کردن پیام ها را در تلگرام به شما آموزش دهیم این قابلیت در سیستم عامل های متفاوت کاربرد بسیار زیادی دارد و یکی از ترفند ها در آموزش قفل تلگرام برای امنیت می باشد.

نحوه ی پنهان کردن پیام ها در سیستم عامل آی او اس

با استفاده از این قابلیت مخفی کردن چت در تلگرام می توانید آرشیو چت های مخفی خود را بسازید و تنها شما از آن مطلع باشید با استفاده از مراحل آموزش قفل تلگرام شما میتوانید برای قسمت آرشیو خود نیز قفل بگذارید.

 • وارد برنامه تلگرام شوید و به صفحه اصلی مراجعه کنید.
 • مخاطبین مد نظر خود را انتخاب کرده و نام آنها را به سمت چپ بکشید.
 • مخاطبین مورد نظر شما بایگانی می شوند و به قسمت بالایی چت ها انتقال پیدا میکند.

نحوه ی پنهان کردن پیام ها در سیستم عامل آی او اس

بازگردانی پیام های آرشیو شده در سیستم عامل ios

در سیستم عامل ios شما باید مکالمه خود را به به سمت چپ بکشید و مخاطب را از مرحله آرشیو خود خارج نمایید.

پنهان کردن پیام ها در سیستم عامل اندروید

 • پیام های مد نظر خود را انتخاب نمایید و انگشت خود را بر روی آن پیام ها برای مدتی نگه دارید.
 • با نگه داشتن انگشت خود بر روی پیام تیکه سبز رنگ در کنار عکس مخاطب برای شما به نمایش گذاشته می شود.
 • با انجام مراحل ذکر شده در قسمت بالایی فهرستی برای شما باز می شود.
 • در فهرست شما باید گزینه را انتخاب کنید که دارای یک فلش به سمت پایین است.
 • در مرحله ی آخر با انتخاب گزینه ی ARCHIVE قسمت جدیدی برای شما باز می شود.

پنهان کردن پیام ها در سیستم عامل اندروید

روش های بازگردانی پیام های آرشیو شده در سیستم عامل اندروید

شما میتوانید برای بازگردانی پیام ها چت مورد نظر خود را انتخاب نمایید بعد از انجام این مراحل است از فهرست بالا مرحلهun archive را انتخاب نمایید آموزش قفل تلگرام در صورتی برای شما می‌تواند مفید باشد که با برخی از قابلیت های برنامه کاربردی تلگرام شما بصورت کامل آشنایی نداشته باشید با استفاده از قابلیت های جدید تلگرام می توانید بدون نیاز به قفل تلگرام از پیام های خود محافظت کنید.

روش های بازگردانی پیام های آرشیو شده در سیستم عامل اندروید

آموزش کامل پنهان کردن چت کانال و گروه در برنامه موبوگرام

برنامه کاربردی موبوگرام به شما این امکان را میدهد تا پیام های خصوصی و کانال های خود را بتوانید مخفی نمایید و برای استفاده از آنها یک رمز عبور قابل اطمینان تعیین کنید این قابلیت بسیار مهم تنها در برنامه موبوگرام وجود دارد و به همین دلیل است که امروزه افراد بسیار زیادی از این برنامه استفاده می‌کنند. آموزش قفل تلگرام برای تمامی برنامه ها مقرر شده است و شما می توانید در نسخه اصلی استفاده کنید اما برنامه قفل و پنهان کردن چت ها فقط مخصوص برنامه موبوگرام می باشد.

در این قسمت قصد داریم مراحل پنهان کردن را برای شما بازگو نماییم و به یاد داشته باشید که این قابلیت تنها در برنامه موبوگرام وجود دارد و نمیتوانید شما آن را در برنامه تلگرام استفاده کنید.

۱.در مرحله اول شما باید وارد برنامه موبوگرام شود و چت مورد نظرخود را انتخاب نمایید.

۲.در مرحله دوم شما باید گفتگوی خود را انتخاب نمایید که این گفتگو می‌تواند شامل گروه کانال و چت شخصی باشد.

۳.در مرحله سوم شما می توانید با نگه داشتن انگشت خود بر روی چت مورد نظر پنجره پاپ اپ برای شما باز شود.

۴. در مرحله چهارم مرحله آخر نیز می باشد که ما باید گزینه ای مخفی شود را انتخاب نمایید.

چگونگی استفاده از پیام های پنهان تلگرام

۱.در مرحله اول شما باید وارد برنامه کاربردی موبوگرام شوید و سه نقطه که در قسمت سمت راست بالا وجود دارد را لمس کنید.

۲. در مرحله دوم انگشت خود را بر روی گزینه جستجو باید به مدت چند ثانیه نگه دارید.

۳.در مرحله سوم رمز عبور مورد نظر خود را وارد کنید تا بتوانید از گفتگو پنهان خود استفاده نمایید.

سخن پایانی

آموزش قفل کردن برنامه تلگرام به شما کمک می کند تا از اکانت تلگرام خود به صورت کامل محافظت نمایید شما می‌توانید با انجام مراحلی ساده پروفایل خود را قفل کنید قفل تلگرام برای سیستم عامل های متفاوت وجود دارد و تنها روشهای انجام مراحل با هم متفاوت میباشد.

بعضی از افراد به دلیل امنیت بالاتر از آموزشهای قفل تلگرام پیروی می‌کنند اما روش های دیگری برای محافظت از چت های شما وجود دارد یکی از روش های مناسب و آسان استفاده از ربات هایی می باشد که با استفاده از آن می توانیم پیام های پنهان بفرستید با استفاده از قابلیت ربات hideibot با دیگر نیازی به آموزش قفل تلگرام نیست.

امروزه بسیاری از افراد برای گفتگوهای خود قفلی مشخص می‌کنند و یا از ربات های ناشناس استفاده می کند استفاده از این ربات پرکاربرد مزیت‌های بسیار زیادی را به همراه دارد که می‌تواند به ایمن بودن ارتباط شما کمک کند برنامه موبوگرام به شما کمک می‌کند تا بدون استفاده از آموزش قفل تلگرام گفتگوهای خود را مخفی کرده و رمز عبوری برای آن تعیین کنید.

نوشته ها مرتبط

ارسال دیدگاه